bread

Tablet ve Akıllı Telefonlar

Tetra, ürettiği içerikleri dijital mecralarda da değerlendiriyor. Tetra, “Cin Fikirler” markasıyla tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar için uygulama yazılımları geliştiriyor, yönetiyor ve yayın süreçlerini organize ediyor. IOS – Android uygulama yazılımları da gerçekleştiren Tetra, bu alana özgü içerik ve grafik tasarım hizmetleri de veriyor.

 

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz uygulama ve projeleri aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz:

iFest:

Güncel kültür sanat, festival ve sergi uygulaması. iFest, aylık yayınlanan sayılar dışında festival ve sergiler için özel içerikle özel sayılar yayınlıyor.

http://itunes.apple.com/us/app/ifestmobil/id511737328?mt=8

ICE:

Contemporary İstanbul AŞ’nin yayınladığı çağdaş sanat dergisi ICE. Yılda dört sayı basılı olarak, her ay dijital dergi olarak yayınlanıyor. Dijital derginin grafik tasarımını, yapım ve yayınını Cinfikirler gerçekleştiriyor.

http://itunes.apple.com/tr/app/icemagazinetr/id503223978?l=tr&mt=8

2012 Londra Olimpiyatları boyunca yayınlanan günlük tablet gazetesi Turkcell sponsorluğunda yayınlandı. Günlük gazete uygulaması Olimpiyat haberleri, söyleşiler, videoların yanı sıra rekorlar ve madalya tablolarıyla pratik bilgiler sunuyor.

https://itunes.apple.com/us/app/olimpiyat-gastesi/id544715737?mt=8

 

Referanslarımızı inceeleyebilmek için QR CODE'u akıllı telefonunuza taratabilirsiniz

iPad ve iPhone uygulamamıza ulaşabilmek ve referanslarımızı inceleyebilmek için yukarıdaki QR CODE’u akıllı cihazınıza taratabilirsiniz.

Bu alanda gerçekleştirdiğimiz projeler ve referanslarımız:

Sakıp Sabancı Müzesi

İKSV

Efes Pilsen

!f İstanbul

Aygaz/Opet

Borusan Holding

AKSAV

Kale Seramik AŞ

Contemporary İstanbul AŞ