bread

Web Hizmetleri

Tetra İletişim, müşterilerine çağdaş, kullanıcı odaklı, sosyal medya entegrasyonu olan, değişik platformlarda ve arama motorlarında kolay ulaşılabilir, site güncellemelerinin rahatlıkla yapıldığı CMS (İçerik Yönetim Sistemi) ile web 2.0 ve HTML5 çözümleri sunar.

 

Nar Taneleri

Nar Taneleri Sosyal Sorumluluk Projesi Web sitesi

Nar Taneleri, Boyner Grubu’nun çalışanlarıyla birlikte gerçekleştirdiği proje kapsamında 18-24 yaş arası yetiştirme yurtlarında yetişmiş genç kadınların mesleki becerilerinin geliştirilerek işgücü piyasasına katılımlarının desteklenmesi amaçlanıyor. İçeriğinde eğitimlerin ve mentorluk (ablalık) sisteminin de yer aldığı projeyla ilgili her türlü bilgi, haber ve güncel gelişmeler www.nartaneleri.com ‘dan duyuruluyor.

e-oksijen

Doğa Koleji’nin sürekli güncellenen e-dergisi…

Doğa Koleji’nin içerik ajansı olan Tetra İletişim’in Doğa için ürettiği ürünlerden biri de e-oksijen… Tetra İletişim, Doğa için izlediği etkinlikleri bu sitede haberleştiriyor. Sitedeki haberler her ay 350 bin kişiye e-bülten gönderilerek duyuruluyor. Siteyi, www.e-oksijen.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

SOGEP

Sosyal Kalkınma ve Cinsiyet Eşitliği Merkezi Derneği SOGEP’in internet sitesi…

Sosyal Kalkınma ve Cinsiyet Eşitliği Politikaları Merkezi Derneği (SOGEP), kadınların yaşadığı ayrımcı uygulama ve hak ihlallerine karşı sürdürülen mücadelenin güçlenerek devam etmesini amaçlıyor..
Değişik ayrımcılık biçimlerinin birbirlerini desteklediğinden dolayı tüm ayrımcılık biçimleri ile mücadele etmeyi amaçlayan SOGEP’in web sitesi Tetra İletişim tarafından hayata geçirildi. Siteyi, www.sogep.org.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.